20 yıllık tecrübe, uzman kadro ve araçlarla sizi iş ortaklarınıza bağlıyoruz.

1965 yılında General Electric firmasının Bilgi İşlem Bölümü olarak kurulmuştur. Aktif olarak 50’nin üzerinde ülkede Fortune 500 firmalarının %75’ine elektronik ticaret hizmeti sağlamaktadır.2014 yılının başında Opentext ile birleşerek B2B entegrasyon süreçlerinin tamamına hakim hale gelmiştir.

Opentext | GXS Six Sigma Metodolojisi ve yenilikçi elektronik ticaret Teknolojilerinin birleşimiyle tedarik zincirlerinin verimliliğini artırma konusunda ve elektronik ticaret çözümleri pazarında lider konumundadır.
MAP 1997’den beri GXS’in Türkiye’deki münhasır çözüm ortağıdır. GXS hakkında daha detaylı bilgi için www.gxs.com adresine başvurabilirsiniz.

Data Interchange 1986'da Perkins Engines (Bugünkü adıyla Caterpillar) bünyesinde beş kişilik bir ekip tarafından kurulmuştur. 1990’lardan beri ağırlıklı olarak otomotiv sektöründe (Volkswagen, Ford, Scania v.s.) kullanılan protokollerin dünya çapında yaratıcısı ve uygulayıcısıdır.

MAP, 2006 yılından beri Data Interchange Plc (DIP) firmasının Türkiye’deki münhasır çözüm ortağı olarak DARWIN, ODEX ve XLATE ürünlerinin Türkiye'deki satış, kurulum ve destek hizmetlerini sunmaktadır.
Data Interchange hakkında daha detaylı bilgiye www.datainterchange.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Go To Top